Sklep adors od wielu lat zaopatruje producentów i hurtowników w osprzęt do pakowania.

RAMKI PODKŁADKI POD TABLICĘ REJESTRACYJNĄ

Ramki pod tablicę rejestracyjną na dole mają listewkę, którą można wykorzystać jako idealną jeżdżącą formę reklamy. Możesz tam zamieścić swoje hasło reklamowe, dane firmy, kontakt czy własne logo. Jeśli specjalizujesz się w motoryzacji czyli np masz warsztat samochodowy, auto-komis to ta reklama jest właśnie dla Ciebie. Wyobraź sobie, że wszystkie auta, które od Ciebie wyjeżdżają mają na sobie właśnie Twoją reklamę.

Jest to świetny sposób na dodatkową reklamę i zdobycie większej ilości zadowolonych klientów! :)

Read More

Taśma klejąca z własnym nadrukiem – dlaczego warto?

Taśma klejąca z własnym nadrukiem jest to nie tylko idealna forma reklamy Twojej firmy, która przemierza świat ale również jest to idealna forma zabezpieczenia Twoich paczek przed niechcianym zaglądaniem do paczki podczas transportu przez osoby niepożądane. Taśmę z Twoim nadrukiem masz TYLKO Ty i możesz zamieścić na niej treść ostrzegawczą dla klienta by dokładnie sprawdził paczkę przed jej obiorem. Jeśli paczka jest nienaruszona i oklejona tylko i wyłącznie Twoją taśmą to klient może ją odebrać bez obaw i ma pewność, że odbiera dokładnie taką paczkę jaką mu wysłałeś.  Polecana dla firm specjalizującej się w sprzedaży wysyłkowe, sprzedaż internetowa itp.

Read More

Okładki na dowód rejestracyjny

BRANŻA MOTORYZACYJNA:

Salony samochodowe, Komisy samochodowe, Warsztaty samochodowe, Stacje diagnostyczne itp. Każdy kto ma styczność z klientem z branży motoryzacyjnej może w idealny sposób wykorzystać reklamę na okładkach do dowodu rejestracyjnego. Okładka kosztuje niewiele, a jednak każdy posiadacz auta będzie miał ją zawsze przy sobie. Warto umieścić na niej swoje logo, adres firmy, kontakt telefoniczny oraz e-mail.

Read More

Gadżety reklamowe – breloki do kluczy bo każdy je nosi zawsze przy sobie !

Każda firma chce się wyróżnić wśród swojej konkurencji, każdy chce zwrócić na siebie uwagę klienta i być zapamiętany z uśmiechem na długo. Bardzo przydają się wtedy gadżety reklamowe wszelkiego rodzaju. W zależności od rodzaju działalności jaką prowadzisz powinieneś wybrać najbardziej pasujący do Ciebie gadżet.

Może to być brelok do kluczy z Twoim logo i danymi kontaktowymi w dowolnym kształcie. Metody wykonania są przeróżne, a my jesteśmy od tego by pomóc Ci w najlepszym wyborze ! Pamiętaj, że każdy klucze zawsze nosi przy sobie! ;) Czasem najprostsze formy reklamy są najbardziej skuteczne.

Read More