Narożniki ochronne pod taśmy PP

Narożniki ochronne do taśmy

Klienci łódzkiego sklepu Adors mogą nabyć trwałe, polipropylenowe narożniki ochronne do taśmy, które zabezpieczają towar przed wrzynaniem się elementów spinających. Stosując narożniki, Klienci uzyskują znacznie lepszą ochronę towaru i opakowań, eliminując ewentualne ryzyko uszkodzenia. Rozwiązanie to docenią zwłaszcza osoby, których paczki mają ostre krawędzie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego też narożniki ochronne do taśmy wykonujemy z solidnego polipropylenu, który nie pęka w niskich temperaturach i łatwo się dopasuje do kształtu opakowania. Dużą zaletą tych elementów jest również fakt, że można je wielokrotnie wykorzystywać, bez problemu poddają się także recyklingowi.

Jakie są rodzaje narożników ochronnych do taśmy?

W Adors sprzedajemy narożniki ochronne do taśmy w formie stałej – bez perforacji oraz łamane – z perforacją. Ich konstrukcja została tak przemyślana, aby nie uszkadzać opakowań i ułatwiać użytkownikom aplikację taśmy. Narożniki składają się z odpowiednio wyprofilowanych skrzydełek i zgrubienia w miejscu największego nacisku taśmy spinającej. Dzięki temu narożniki mogą być stosowane nie tylko z taśmami PP i PET, ale także z taśmami stalowymi. Plastikowe narożniki świetnie sprawdzają się do zabezpieczania różnorodnych przesyłek, nawet tych składowanych na paletach. Ich uniwersalność sprawia, że stanowią częsty wybór w celu ochrony, stabilizacji, składowania i wzmocnienia ładunków.

Serdecznie zapraszamy do zakupu narożników ochronnych do taśmy w Adors. Doświadczeni pracownicy zawsze służą pomocą i wsparciem dla Klienta na każdym etapie zakupu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2